07.04.2020 11:47:39
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Şiirlerim
· Şiir Kategorileri
· İletişim
· Resim Galerisi
· Özgeçmiş
· Sanatın Hedefi
· Arama
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 19

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 8,896
· En Yeni Üye: KorazUnite
Özgeçmiş

29 Ekim 1957 yılında Manisa ili, Turgutlu ilçesinde doğdu. İlk ve orta tahsilini urganlı beldesinde yaptı. Liseyi Manisa Ticaret Lisesinde tamamladı. Yüksek tahsilini Balıkesir Savaştepe Enstitüsü’nde, daha sonra Anadolu Üniversitesi sosyal bilgiler bölümü lisans tamamlama programını bitirdi.

Mardin Malatya ve Muş illerinde 9 yıl öğretmen olarak görev yaptı. Daha sonra Kütahya’da 15 yıl görev yaptıktan sonra 2005 yılında Manisa ili, Saruhanlı ilçesi Alibeyli İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Halen bu okulda görev yapmaktadır.Resim'e olan ilgisi 1998’de TRT 2’deki resim sevinci adlı programla başladı.

İlk resim sergisini 2000 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nde, ikinci resim sergisini 2002 yılında Kütahya Devlet Güzel Sanatlar Galerisi Kültür Merkezi’nde açtı. Çalışmalarında peyzaj (doğa manzarası) işlemektedir. Yağlı boya çalışmalarının yanı sıra papirüs ve cam vitray da yapmaktadır. Seyahat etmek, müzik dinlemek, şiir yazmak, kitap okumak ve keman çalmak ilgi alanı içindedir.

 

 

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Galerimizden